Curaprox Be You Explorer Toothpaste * 60 ML

Curaprox Be You Explorer Toothpaste * 60 ML

Lekë 1,400.00
Title:  
Pastë dhëmbësh me shije molle dhe aloe.

60 ml

Diçka për të eksploruar anën tuaj aventureske me një kombinim të ri të Mollës jeshile, Lëngut Aloe Vera dhe Mentes . Jetoni jetën në maksimum.

Curaprox Be You ju jep gjithçka ju prisni dhe më tepër: mbron nga kariesi, ju jep një aromë të freskët që zgjat, ndihmon kundër ndjeshmerisë, nuk provokon afte, minimizon pllakat dhe kujdeset për mishrat tuaja.

 Të gjitha këto falë enzimave, hydroxyapatite dhe bimëve.

  • Efekt zbardhues me glukozë oksidazë
  • Mbrojtje nga kariesi me fluor dhe xylitol
  • Rimineralizon dhe forcon me hydroxylapatite
  • Mentol për freski që zgjat dhe siliza për një pastrim të butë.
  • Echinacea, Devils Claw dhe Pennywort.
  • Kompleks bioflavonoid qitro
  • Provitamin B5 (panthenol)
  • Pa SLS


Larje të dhëmbëve 2 herë në ditë.