Daygin Intimo * 150 ML

Daygin Intimo * 150 ML

Lekë 1,460.00
Title:  
Detergjent intim.

150 ml

Daygin Intimo pastron dhe ruan pH e mukozave në një nivel fiziologjik. Gjithashtu përmban substanca hidratuese që mund të ndihmojnë në lehtësimin e shqetësimeve që vijnë nga gjendjet e thata të mukozës.

I pasur me vaj esencial Melaleuca, Vaj Argani dhe Kamomil, të njohur për vetitë e tyre zbutëse, qetësuese dhe dezinfektuese.
Për një ndjenjë freskie dhe pastërtie çdo ditë.

  • Holloni 1-2 doza në ujë ose aplikojeni direkt me pëllëmbën e dorës.
  • Pas përdorimit, shpëlajeni.
  • Ideale për larje të shpeshta, edhe gjatë shtatzënisë ose pas lindjes.