Dermedic Hydrain 3 Hialuro Creamy Cleansing Gel * 200ML

Dermedic Hydrain 3 Hialuro Creamy Cleansing Gel * 200ML

Lekë 2,500.00
Title:  
Krem-xhel, pastrues i lëkurës së ndjeshme dhe të thatë.

200 ml

Dermedic Hydrain 3 Hialuro Creamy Cleansing Gel është një xhel-krem, pastrues delikat për fytyrën e thatv.

Përbërësit aktivë: 

  • Ujë Termal,;
  • Acid hialuronik;
  • Vaj Macadamia;
  • Algat detare.

Vetitë:

  1. Largon make-up-in dhe të gjitha papastërtitë;
  2. Pa SLS dhe SLES – nuk irriton lëkurën dhe e lë shtresën e saj natyrale hidro-lipidike të paprekur;
  3. I përshtatshëm për personat që vuajnë nga intoleranca ndaj produkteve tradicionale të pastrimit;
  4. Hipoalergjik.

Aplikoni një sasi të vogël në lëkurën e lagur, masazhoni butësisht me lëvizje rrethore, shpëlajeni tërësisht.

Shiko edhe