Dermedic Hydrain 3 Hialuro Under-Eye Cream * 15 ML

Dermedic Hydrain 3 Hialuro Under-Eye Cream * 15 ML

Lekë 2,100.00
Title:  
Krem hidratues për zonën rreth syve.

15 ml

Dermedic Hydrain 3 Hialuro Under-Eye Cream ofron kujdes efektiv dhe hidraton lëkurën delikate rreth syve.

Përbërësit aktivë: 

  • Aqualare complex® (ujë termal + 4 forma të acidit hialuronik + glikozaaminoglikane + trehalozë);
  • Dermoklorella;
  • Vitaminë E,;
  • Vaj Bajame;
  • Alantoinë.
Vetitë:

  1. Përmban kompleksin Aqualare® me 4 forma të Aidit hialuronik, i karakterizuar nga molekula madhësive të ndryshme dhe strukturave molekulare vektoriale - si rezultat, siguron hidratim optimal, jetëgjatë dhe të zonës së ndjeshme të syve menjëherë pas aplikimit.
  2. Parandalon dhe redukton ënjtjen rreth syve;
  3. E përshtatshme edhe si bazë make-up;
  4. Forcon fibroblastet përgjegjëse për rindërtimin e fibrave të kolagjenit dhe elastinës;
  5. Hipoalergjik.

Aplikoni një sasi të vogël në zonën e poshtme tës syve dhe masazhojeni butësisht me majat e gishtave.

Shiko edhe