Dermedic Hydrain Hialuro Deeply Moisturizing Cream * 50 ML

Dermedic Hydrain Hialuro Deeply Moisturizing Cream * 50 ML

Lekë 3,700.00
Title:  
Krem hidratues për lëkurë të thatë.

50 ml

Dermedic Hydrain Hialuro Deeply Moisturizing Cream është një krem hidratues intensiv, për lëkurë të thatë.

Përbërësit aktivë:

 1. Ujë termal;
 2. Acidi Hyaluronik;
 3. Hydroveg VV;
 4. Filtra mbrojtës UVA, UVB – SPF 15; 
 5. Glicerinë;
 6. Allantoin;
 7. Ure.
Vetitë:

 1. Rivendos aftësinë natyrale të lëkurës për të rihidratuar dhe lidh ujin në epidermë (redukton TEWL);
 2. Lëkura bëhet më e lëmuar;
 3. Mbron nga UVA dhe UVB – SPF 15;
 4. Nuk bllokon poret;
 5. Ideale si bazë make-up;
 6. Hipoalergjik.

Aplikojeni në mënyrë homogjene në fytyrë, qafë dhe dekolte të pastruar dhe lëreni të përthithet.

Shiko edhe