Dermedic Melumin Brightening Protective Day Cream SPF 50+ * 55 ML

Dermedic Melumin Brightening Protective Day Cream SPF 50+ * 55 ML

Lekë 4,300.00
Title:  
Krem, eleminues i njollave, me faktor mbrojyës ndaj diellit.

55 ml

Dermedic Melumin Brightening Protective Day Cream SPF 50+ është një krem mbrojtës, reduktues i njollave, me faktor mbrojtës ndaj diellit (SPF 50+).

Përbërësit aktivë: 

  • Kompleksi MeluminTM Tristage (Arbutin, Lightderm, Vitamina C, Niacinamide);
  • Filtra UV;
  • Vitaminë E;
  • Vaj Kokosi.
Vetitë:

  1. Një sistem mbrojtje me shumë nivele kundër hiperpigmenitimit të lëkurës falë kompleksit MeluminTM Tristage;
  2. Mbrojtje shumë e lartë ndaj rrezatimit UV;
  3. Zbehje e njollave të errëta ekzistuese dhe hiperpigmentimit me etiologji të ndryshme;
  4. Ofron efekt anti-oksidant dhe anti-rrudhë;
  5. Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.

Aplikojeni, duke e masazhuar butësisht, në mëngjes në fytyrë, qafë dhe dekolte të pastruar dhe lëreni të absorbohet.

Shiko edhe