Dermedic Normacne Pore Minimizing Serum 30 ML

Dermedic Normacne Pore Minimizing Serum 30 ML

Lekë 3,550.00
Title:  
Serum minimizues i poreve për lëkurë të yndyrshme dhe mikse.

30 ml

Dermedic Normacne Pore Minimizing Serum është një serum që minimizon poret. I përshtatshëm pvr lëkurën e yndryshme dhe të kombinuar, e cila ka tendencë të zhvillojë akne.

Përbërësit aktivë: 

 • P-Refinyl;
 • AC.NET;
 • AHA+L-Argininë;
 • Klorofil;
 • Glicerinë.

Vetitë:

 1. Minimizon dukshëm poret e zgjeruara- deri në 62%;
 2. Redukton prodhimin e sebumit;
 3. Shkëlqen lëkurën, largon qelizat e vdekura të epidermës;
 4. Redukton parregullsitë e vogla, duke e lënë sipërfaqen e lëkurës më homogjene;
 5. Ka veti antiseptike;
 6. Nuk bllokon poret;
 7. Hipoalergjik.

Aplikoni një shtresë të produktit në zonat e prekura dhe lëreni të përthithet.

Shiko edhe