Dermedic Normacne Regulating-Cleansing Night Cream * 55 G

Dermedic Normacne Regulating-Cleansing Night Cream * 55 G

Lekë 2,800.00
Title:  
Krem nate, balancues i prodhimit të sebumit, për lëkurë mikse dhe të yndryshme.

55 g

Dermedic Normacne Regulating-Cleansing Night Cream është një krem nate për lëkurën e yndyrshme, e prirur për akne ose at mikse. Zvogëlon prodhimin e tepërt të sebumit, eliminon shenjat e akneve dhe parandalon shkëlqimin e padëshiruar.

Vetitë:

  1. Kontrollon gjëndrat dhjamore;
  2. Ka veti anti-bakteriale dhe anti-inflamatore;
  3. Redukton papërsosmëritë, rikthen pamjen e shëndetshme të lëkurës;
  4. Hipoalergjik;
  5. Shishe eko-solucioni me pompë;

Përbërësit aktivë: 

  • Acid salicilik;
  • AHA;
  • L-Argininë;
  • Zinkidon;
  • Allantoin.

Aplikojeni çdo natë, në lëkurë të pastër duke e masazhuar butësisht.

Shiko edhe