Dermedic Tolerans Special Eye Cream * 15 G

Dermedic Tolerans Special Eye Cream * 15 G

Lekë 2,380.00
Title:  

Dermedic Tolerans Special Eye Cream përmirëson qëndrueshmërinë dhe tendosjen e lëkurës rreth syve.

  1. Redukton aktivitetin e neuropeptideve përgjegjës për skuqjen dhe djegien e lëkurës;
  2. Përthithet menjëherë;
  3. Tolerohet jashtëzakonisht mirë nga lëkura super e ndjeshme;
  4. Hipoalergjik.
Përbërësit aktivë: 

  • Neutrazen™;
  • Phytosqualan-Squalane;
  • Vitaminë E;
  • Glicerinë;
  • Dub Diol.

Aplikoni një shtresë homogjene të produktit në lëkurën e pastër rreth syve, masazhojeni butësisht dhe lëreni të përthithet.

Shiko edhe