Esi drimo integratore alimentare a base di erbe kt*100g

Esi Drimo Integratore Alimentare A base Di erbe 100 GR

Lekë 1,000.00
Title:  
Shtesë ushqimore për reduktimin e flatulencës (fryrjes së zorrëve) dhe konstipacionit.

100 gram

Ky suplement ushqimor përbëhet nga bimë të përzgjedhura, të cilat ndihmojnë në reduktimin e konstipacionit, flatulencës dhe shqetësimeve gastro-intestinale.
Ka në përmbajtje Sena, Qimnon, Mente, Liquirizia dhe Mëllagë.
Nuk përmban: sheqerna të shtuara, ngjyrues artificialë, aroma artificiale, produkte bulmeti, gluten, GMO, konservantë.
Mund të përtypen 1-3 lugë gjelle në ditë ose të treten në uje, pije të ndryshme.
Mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç.

Shiko edhe