ESI Le Dieci Erbe Psillio * 20

ESI Le Dieci Erbe Psillio * 20

Lekë 1,960.00
Title:  
Suplement ushqimor me fibra, që ndihmon lëvizshmërinë intestinale.

20 bustina

ESI Psylliox Activ Fibra është një suplement ushqimor i bazuar në Psyllium dhe Plum të pastër, i dobishëm për promovimin e rregullsisë së tranzitit të zorrëve. Në granula të tretshme të aromatizuara me shije portokalli.

Psylliox Activ Fibra është ilaçi ideal natyral për të pasur një aktivitet të ekuilibruar të zorrëve, thelbësor për mirëqenien e të gjithë organizmit.

  • Psyllium normalizon volumin dhe konsistencën e jashtëqitjes, si dhe vepron me një efekt probiotik. 
  • Përveç kësaj, ka një veprim qetësues dhe zbutës në të gjithë sistemin tretës. 
  • Psiliumi i përfshirë në produkt ka një efekt prebiotik dhe siguron 3.7 g fibra për dozë. 
  • Ekstrakti natyral i gjetheve të Stevia u përdor si ëmbëlsues.

Rekomandojmë marrjen e 1 bustine (4,9 g) të tretur në një gotë me ujë (150 ml), mundësisht me stomak bosh gjatë gjithë ditës, jo në mbrëmje. 

Mund të përdoret deri në 3 herë në ditë.

Shiko edhe