Esi Tea Tree Remedy Lip Balm 5.7 ML

Lekë 720.00
Title:  
Zbutës buzësh me përberës bimorë për hidratim të thellë, SPF 20.

5.7 ml

Zbutësi përbëhet nga përbërës natyrale si vaji Tea Tree, vaj Argani, gjalpi Shea dhe Vitaminë E.
Vaji Tea Tree parandalon skuqjen për shkak të baktereve dhe viruseve, ndërsa vaji i Arganit dhe gjalpi Shea hidratojnë në thellësi buzët.
Përmban SPF 20 dhe është një produkt hipoalergjik dhe dermatologjikisht i testuar.
Këshillohet aplikimi në buzë disa herë në ditë sipas nevojave.

Shiko edhe