Frezyderm AC Norm Active Cleanser * 200 ML

Frezyderm AC Norm Active Cleanser * 200 ML

Lekë 2,140.00
Title:  
Pastrues për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike.

200 ml

Frezyderm AC Norm Active Cleanseështë një fluid pastrues i butë për lëkurën e yndyrshme me prirje ndaj akneve, i cili largon sebumin e tepërt, papastërtitë dhe grimin, duke luftuar edhe rritjen e P.Acnes.

  • I pasur me Peptide Moringa për pastrim efektiv të lëkurës dhe mbrojtje nga ndotësit e mjedisit.
  • Përbërja e Frezyderm AC Norm Active Cleanser është e përmirësuar me Polihidroksi Acide (AHA - BHA), që reduktojnë yndyrën dhe sekretimin e sebumit, si dhe kanë veprim antimikrobik dhe keratolitik. 
  • Falë faktorit Deepsan, redukton intolerancën dhe irritimet e lëkurës.


Jo korroziv. Pa parabene.
I testuar dermatologjikisht.

Mëngjes dhe mbrëmje, në fytyrë, shpinë dhe gjoks. 

Aplikojeni në lëkurë të lagur, pastrojeni butësisht me lëvizje rrethore dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Shiko edhe