Frezyderm AC-Norm Medilike Effect Type 2 Cream * 50 ML

Frezyderm AC-Norm Medilike Effect Type 2 Cream * 50 ML

Lekë 3,300.00
Title:  
Krem trajtues i akneve pvr lëkurë të yndyrshme në akneike.

50 ml

Frezyderm AC-Norm Medilike Effect Type 2 Cream është një krem i specializuar që përdoret si një alternativë për trajtimin e akneve të moderuara.

  • Kremi përmban një kombinim inovativ të Ekstrakteve Bimore, që imitojnë rezultatet e trajtimit klasik mjekësor të akneve, por duke shmangur cdo efekt anësor të tyre.
  • Rregullon prodhimin e sebumit dhe ka veprim antiinflamator, antimikrobial dhe antioksidant.
  • Përbërsit aktiv gjithashtu parandalojnë formimin e njollave, papulave ose enjtjeve.

Mund të përdoren gjatë ose pas trajtimit mjekësor të akneve.

Jo komedogjenik.

I testuar dermatologjikisht.


Aplikojeni 1-3 herë në ditë sipas nevojës.

Shiko edhe