Frezyderm After Sun Mousse * 150 ML

Frezyderm After Sun Mousse * 150 ML

Lekë 1,900.00
Title:  
Shkumë qetësuese për fytyrën dhe trupin, pas ekspozimit në diell.

150 ml

Frezyderm After Sun Mousse është shkumë e butë për fytyrën dhe trupin , pas ekspozimit në diell.

  • Hidraton, freskon dhe qetëson skuqjet e lëkurës.
  • Ka efekt antiinflamator dhe përmbajtja e Vitaminës E siguron një mbrojtje ndaj plakjes së lëkurës.
  • Ka përbërje jovajore dhe indikohet për të gjitha tipet e lëkurës.

Mund të përdoret tek fëmijët dhe të rriturit.

Aplikoni një sasi të mjaftueshme në trup dhe fytyrë, veçanërisht në zonën e prekur, pas ekspozimit në diell.

Tundeni mirë para përdorimit.

E testuar dermatologjikisht.

Shiko edhe