Frezyderm Intim Aid Cleanser * 200 ML

Lekë 1,620.00
Title:  
Pastrues likuid i specializuar për zonën intime.

200 ml

Pastrues likuid i specializuar për zonën intime.

  • Mund të përdoret në irritimet lokale, dhe për të trajtuar infeksionet përfshire vaginitin, infeksione mykotike, infeksione të traktit urinar dhe në sekrecione. 
  • Ka veti antiseptike duke siguruar një pastrim të butë dhe efektiv dhe rivendos pH normal të zonës intime. Pastruesi redukton erërat, djegien dhe sekrecionet. 

Ka veprim zbutës dhe hidratues i cili mbron florën natyrale vaginale.

  • I përshtatshëm për tu përdorur nga femrat dhe meshkujt.
  • Testuar dermatologjikisht.
  • Pa sapun.
  • Pa ngjyrues
  • Pa paraben

Aplikojeni në lëkurën e thatë dhe shpëlajeni tërësisht.