Frezyderm Mild Wash Foam * 150 ML

Frezyderm Mild Wash Foam * 150 ML

Lekë 1,530.00
Title:  
Shkumë shumë e butë larëse, ideale për fytyrë normale dhe sensitive. 

150 ml

Frezyderm Mild Wash Foam është shkumë shumë e butë larëse, ideale për fytyrë normale dhe sensitive. 

Shkuma nuk ka nevojë për fërkim dhe ul mundësitë për irritimin e lëkurës.

E pasur me përbërës aktiv bimor që mbron kundër irritimit dhe forcon mbrojtjen natyrale të lëkurës. Ka gjithashtu efekte hidratante dhe zbutëse.
Testuar dermatologjikisht

Ideale për:

  • Lëkurë të ndjeshme, intolerante
  • Semundje eruptive
  • Trajtimi i lëkurës post kirurgji
  • Trup dhe fytyrë

Udhëzime mbi përdorimin:

  • Aplikojeni në lëkurë të thatë dhe pastrojeni me lëvizje të buta, shpëlajeni mirë.

Shiko edhe