Frezyderm Moisturizing 24H 20+ Cream * 50 ML

Frezyderm Moisturizing 24H 20+ Cream * 50 ML

Lekë 2,450.00
Title:  
Krem hidratues për lëkurë normale në të thatë.

50 ml

Frezyderm Moisturizing 24H 20+ Cream është një krem shumë i butë dhe i freskët për fytyrën dhe qafën.

Me një përbërje të pasur me 3 ekstrakte bimore dhe Ceramide oforn  hidratim të zgjatur të lëkurës, nxit prodhimin e  kolagjenit dhe rrit  vitalitetin e lëkurës. Në të njëjtën kohë, mbron ADN-në e lëkurës, parandalon shenjat e fotoplakjes dhe siguron mbrojtje antioksiduese.

Që në aplikimin e parë do ta ndjeni lëkurën tuaj të hidratuar dhe do të fitojë butësinë dhe elasticitetin që kërkon.

Ka një teksturë të hollë, jo të yndyrshme, e cila përthithet menjëherë pa lënë gjurmë yndyre dhe është një bazë e shkëlqyer grimi.

I testuar dermatologjikisht

Ofron 50% më shumë lëkurë të hidratuar edhe 7 orë pas aplikimit.

Pa Parabenë

Çdo ditë, në mëngjes dhe/ose në mbrëmje, aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë, fytyrë dhe qafë

Shiko edhe