Froika Hyaluronic Silk Touch Sunscreen SPF 50+* 40ML

Froika Hyaluronic Silk Touch Sunscreen SPF 50+* 40ML

Lekë 3,510.00
Title:  
Krem mbrojtës nga dielli me spf 50.

40 ml

Krem mbrojtës për fytyrën, ka një teksturë të mëndafshtë për ta bërë më të lehtë aplikimin pa e lënë të yndyrshme.

  • Mbron lëkurën tuaj nga rrezet UVA-UVB, ndërsa në të njëjtën kohë, falë acidit hialuronik që përmban, hidraton lëkurën tuaj në thellësi.
  • Është i përshtatshëm për lëkura të yndyrshme dhe të prirur ndaj akneve, ndërkohë që është rezistent ndaj ujit dhe djersitjes.
  • Nuk përmban parabenë.


Te aplikohet në mëngjes 15 minuta para ekspozimit dhe të riaplikohet gjatë ditës.

Shiko edhe