Germaine De Capuccini Hydracure Hydractive Rich Crema * 50 ML

Germaine De Capuccini Hydracure Hydractive Rich Crema * 50 ML

Lekë 7,400.00
Title:  
Trajtimi më hidratues për lëkurën e thatë.

50 ml

Germaine De Capuccini Hydracure Hydractive Rich Crema është trajtimi më hidratues për lëkurën e thatë. Tekstura e tij tepër e pasur lehtëson menjëherë ndjesinë e tendosjes që lidhet me lëkurën e thatë dhe shumë të thatë dhe klimat e ftohta.
Formula:

  • Formula e tij Hidraktive përmban Acid Hialuronik me peshë molekulare të lartë, mesatare dhe të ulët, EPS natyral, Ujë Termal me origjinë vullkanike nga burimi Izumo Yumura në Japoni, mikrosfungjerë me Ceramide, parfum dhe teksturë me veprim hidratues.

  • Pastroni dhe tonifikoni fytyrën, qafën dhe dekolte. 
  • Më pas, aplikoni kremin e pasur Germaine De Capuccini Hydracure Hydractive Rich Crema.

Shiko edhe