Germaine De Capuccini Timexpert Radiance C+ Illuminating Antioxidant Eye Contour * 15 ML

Germaine De Capuccini Timexpert Radiance C+ Illuminating Antioxidant Eye Contour * 15 ML

Lekë 5,550.00
Title:  
Përfitoni sa më shumë nga e gjithë fuqia antioksiduese, anti-rrudhë e vitaminës C, për të rikthyer shkëlqimin e konturit të syve tuaj.

15 ml

Germaine De Capuccini Timexpert Radiance C+ Illuminating Antioxidant Eye Contour rikthen shkëlqimin e konturit të syve me veprim antioksidant. 

Ndricon, rigjallëron dhe freskon menjëherë konturin e syve. Shenjat e lodhjes zbehen, rrudhat e holla priren të zhduken dhe toni bëhet më i njëtrajtshëm. Zona e konturit të syve lihet thellësisht e hidratuar dhe elastike.

I testuar oftalmologjikisht.

Përbërësit kryesorë: 

  • Derivati i vitaminës C (VC-IP), 
  • Nanopolimer HLG, 
  • Vitamina E, 
  • Ekstrakt Ume dhe aromë aktive.

Aplikojeni në zonën e konturit të syve në mëngjes dhe në mbrëmje.

Shiko edhe