La Roche Posay Cicaplast Levres * 7.5 ML

La Roche Posay Cicaplast Levres * 7.5 ML

Lekë 1,100.00
Title:  
Balsam hidratues për buzët e plasaritura.

7.5 ml

La Roche Posay Cicaplast Levres, ky balsam riparues zbut, mbron dhe rindërton epidermën në buzët dhe zonat e plasaritura, të irrituara.

Falë formulës së tij të përqendruar deri në 5% të Pantenolit qetësues dhe riparues, dhe i pasur me MP-Lipide, përbërës aktiv pro-hidratues, në një formulë zbulimi shumë filmogjene, siguron një ndjesi rehatie dhe mbrojtje.

Përfitimet:
Të hidratuara thellë, buzëve i rikthen elasticitetin dhe butësinë e tyre natyrale.

Aplikojeni sa herë të jetë e nevojshme.

Shiko edhe