La Roche Posay Reactive Skin Eau Micellaire * 400 ML

La Roche Posay Reactive Skin Eau Micellaire * 400 ML

Lekë 2,660.00
Title:  
Ujë micelar për heqjen e make-up, për lëkurë të ndjeshme.

400 ml

La Roche Posay Reactive Skin Eau Micellaire, teknologjia e re gliko-micellare pastron butësisht dhe në mënyrë efektive lëkurën dhe heq make-up. Pa fërkim të ashpër, pa shpëlarje, rrëshqitje e lehtë. Kundër shtrëngimit dhe kundër skuqjes.

Vetitë:

  • Largon në mënyrë perfekte make-up-in, papastërtitë.
  • E lë lëkurën të pastër duke siguruar hidratim.
  • Kundër shtrëngimit, kundër skuqjes, ndjesisë kundër ngrohjes.

  • Aplikojeni në fytyrë, sy dhe buzë duke përdorur një tampon pambuku. 
  • Nuk ka shpëlarje. 
  • Vetëm përdorim i jashtëm.

Shiko edhe