La Roche Posay Effaclar A.I * 15 ML

La Roche Posay Effaclar A.I * 15 ML

Lekë 2,460.00
Title:  
Krem trajtues i imperfeksioneve të lokalizuara në lëkurë.

15 ml

La Roche Posay Effaclar A.I është një trajtim kundër njollave dhe imperfeksioneve, për lëkurën e yndyrshme me akne.
Një trajtim intensiv i lokalizuar që redukton shfaqjen e papërsosmërive.

Me Niacinamide, Piroktolaminë, LHA mikro-eksfoluese dhe Ujë Termal qetësues nga La Roche-Posay për të ndihmuar në stimulimin e rinovimit të qelizave në sipërfaqen e lëkurës.

  • Formuluar posaçërisht për lëkurën e yndyrshme të prirur ndaj akneve.
  • Për papërsosmëritë e lokalizuara.
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
  • Testuar në lëkurë të yndyrshme të prirur ndaj akneve.

Aplikoni lokalisht në zonat e imperfeksioneve dhe njollave.

Effaclar AI mund të përdoret përpara se të aplikoni make-up. 

Jo komedogjenik.

Shiko edhe