La Roche Posay Innovation Toleriane Soin Lavant

La Roche Posay Innovation Toleriane Soin Lavant

Lekë 3,200.00
Title:  
Krem pastrues për lëkurë delikate.

200 ml, 400 ml

La Roche Posay Innovation Toleriane Soin Lavant është një pastrues fytyre, që përmban vetëm përbërësit thelbësorë për të pastruar dhe hequr make-up-in, duke u kujdesur për lëkurën.
Pastrues grimi. Redukton shqetësimet e lëkurës. Kundër tharjes. Largon papastërtitë.

Përmban:

  • Niacinamide- Përbërës aktiv kundër skuqjes. Lehtëson ndjesinë e kruajtjes dhe stimulon sintezën e lipideve në lëkurë. I përshtatshëm për lëkurat me prirje atopike
  • Pantenol- Lehtëson ndjesitë e parehatisë në lëkurë.
  • Ujë Termal- Për të qetësuar dhe reduktuar skuqjen e lëkurës.

Aplikojeni në fytyrë duke shmangur zonën e syve.
Masazhojeni lëkurën me lëvizje të buta, shpëlajeni dhe thajeni, pa e fërkuar.

Shiko edhe