Lierac Homme Aftershave Balm * 75 ML

Lierac Homme Aftershave Balm * 75 ML

Lekë 2,600.00
Title:  
Balsam pas rrojes.

75 ml

Lierac Aftershave Balm, një formulë e zhvilluar posaçërisht për të shmangur efektet e rruajtjes.

  • Ky balsam zbut parehatinë, shtrëngimin dhe nxehtësinë pas rruajtjes.
  • Mbron dhe hidraton lëkurën gjatë gjithë ditës. 
  • Lëkura është më rezistente.

96% e përbërësve me origjinë natyrale.

E testuar dermatologjikisht
Pa parfum

Aplikojeni pas rruajtjes në fytyrën e pastruar.

Shiko edhe