Lierac Sunissime Lait Protecteur Anti-Age Global * 150 ML

Lekë 3,240.00 Lekë 4,050.00
SPF:  
Krem mbrojtes nga dielli për trupin, që hidraton dhe mbron lëkurën kundër efekteve të dëmshme të rrezatimit të diellit.

150 ml

Lierac Sunissime Lait Protecteur Anti-Age Global mbron trupin nga dielli dhe rrezatimi me spektër ultra të gjerë (ultraviolet, infrared dhe drita e dukshme).

  • Ndihmon në minimizimin e njollave dhe ka efekt hidratues falë përbërësve aktive si Acidi Hialuronik.
  • Menjëherë pas aplikimit, lëkura është e hidratuar dhe elastike, falë teksturës se lehtë që shkrihet pa probleme në fytyrë.
  • Lëkura mbrohet nga efektet e dëmshme të rrezatimit të diellit.

Të aplikohet në mëngjes para ekspozimit në diell dhe të riaplikohet gjatë ditës.

Shiko edhe