Sambucol Liquid Immuno Forte Sugar Free * 120ML

Sambucol Liquid Immuno Forte Sugar Free * 120ML

Lekë 1,700.00
Title:  
Suplement ushqimore që ndihmon në mbeshtetjen maksimale të sistemit tuaj imunitar.

120 ml

Suplement ushqimore që ndihmon në mbeshtetjen maksimale të sistemit tuaj imunitar

Përmban:

  •  Vitaminë C dhe Zink që mbrojnë qelizat nga stresi oksidativ si dhe rrisin mirëqënien e përgjithshme.
  • Nuk ka sheqer dhe është i përshtatshëm edhe për diabetikë.
  • Shurup me shije të këndshme.
  • Përmban shtog natyral të pasur me flavonoide.
  • Nivel i lartë Antioksidantësh.
  • Nuk përmban ngjyrues ose ëmbëlsues artificialë.
  • Nuk përmban gluten, maja ose derivate të qumështit.
  • I përshtatshëm për vegjetarianë.
  • Pa laktozë, Pa gluten.

Doza e rekomanduar:

Të rriturit : 10ml-15ml (2-3 lugë çaji)
Fëmijët:(3-12 vjeç): 5ml – 10 ml (1 -2 lugë çaji)

Doza gjatë periudhës së dimrit:
Të rriturit: 10ml – 15ml (2-3 lugë çaji) katër herë në ditë.
Fëmijët (3-12 vjeç): 5ml -10ml (1-2 lugë çaji) dy herë në ditë.

Shiko edhe