Sambucol Liquid Original * 120ML

Sambucol Liquid Original * 120ML

Lekë 1,500.00
Title:  
Suplement ushqimore që ndihmon në mbeshtetjen maksimale të sistemit tuaj imunitar.

120 ml

Suplement ushqimore që ndihmon në mbeshtetjen maksimale të sistemit tuaj imunitar.

  • Mbron qelizat nga stresi oksidativ si dhe kontribuon në mirëqënien e përgjithshme.
  • Shurup me shije të këndshme.
  • Përmban ekstrakte të shtogut natyral i pasur me flavonoide.
  • Nivel i lartë antioksidantësh.
  • Nuk përmban ngjyrues ose ëmbëlsues artificialë.
  • Nuk përmban gluten, maja ose derivate të qumështit.
  • I përshtatshëm për vegjetarianë.
  • Pa laktozë.
  •  Pa gluten.

Doza e rekomanduar:

Të rriturit : 10ml (2 lugë çaji)
Fëmijët (3-12 vjeç): 5ml (1 lugë çaji) 

Doza gjatë periudhës së dimrit:
Të rriturit: 10ml (2 lugë çaji) katër herë në ditë.
Fëmijët (3-12 vjeç): 10ml (2 lugë çaji) dy herë në ditë.

Shiko edhe