Lycia Acqua Micellare* 400 ML

Lycia Acqua Micellare* 400 ML

Lekë 850.00
Title:  
Ujë micelar për heqjen e makeup-it.

400 ml

Ujë micelar për heqjen e make-up-it për lëkura të yndyrshme.

  • Formula bazohet në mikrosfera të afta për të hequr grimin dhe papastërtitë me një gjest të vetëm pa ndryshuar ekuilibrin hidrolipidik të lëkurës dhe pa pasur nevojë për shpëlarje.
  • Formula speciale me ujin Hamamelis është pasuruar me agjentë rregullues të sebumit dhe astringent dhe ndihmon në eliminimin e sebumit të tepërt dhe papastërtive për një lëkurë të pastër.
  • Gjithashtu i pasuruar me Acid Hialuronik , siguron gjithashtu shkallën e duhur të hidratimit të lëkurës.
  • Pa alkool, parabene, ngjyra, SLES dhe SL.
  • I testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

Të aplikohet në të gjithë fytyrën, qafën dhe zonën e konturit të syve duke përdorur një pambuk. Përsëriteni me një pambuk të ri derisa lëkura të jetë plotësisht e pastruar nga çdo gjurmë make-upi ose papastërti. Nuk ka nevojë për shpëlarje.

Shiko edhe