Lycia Crema Depilatoria Ascelle E Inguine Pelle Normale *100 ML

Lycia Crema Depilatoria Ascelle E Inguine Pelle Normale *100 ML

Lekë 400.00
Title:  
Krem specifik depilues për të hequr qimet e padëshiruara nga zonat më delikate të trupit si ijet dhe sqetullat.

100 ml

 Kremi depilues Lycia Perfect Touch heq qimet nga rrënja dhe siguron lëkurë të lëmuar dhe të butë në pak çaste.

  • Qimet e padëshiruara në lëkurën normale hiqen në mënyrë efektive dhe të butë.
  • Lycia Perfect Touch përmban vaj Argani, i njohur për karakteristikat e tij elastike dhe antioksiduese, dhe është i pasuruar me përbërës natyralë të aftë për të rikthyer hidratimin dhe butësinë e lëkurës.
  • Konsistenca e tij me prekje të butë lejon aplikim të shpejtë, homogjen dhe të lehtë për t'u hequr.
  • Është testuar për të reduktuar rrezikun e alergjive dhe ka një aromë të këndshme dhe delikate.


Përhapeni kremin në mënyrë të barabartë me spatulën duke e mbuluar në mënyrë perfekte pjesën që do të depilohet. Lëreni kremin të veprojë për 5 minuta, pastroni një zonë të vogël me ndihmën e shpatullës për të kontrolluar që lëkura të jetë plotësisht pa qime.

Më pas hiqni pjesën tjetër të kremit me shpatull. Asnjëherë mos i kaloni 8 minuta aplikim. Shpëlajeni tërësisht zonën e trajtuar me ujë të ngrohtë dhe thajeni pa e fërkuar.


Shiko edhe