Lycia Detergente Intimo Delicatezza Quotidiana * 250 ML

Lycia Detergente Intimo Delicatezza Quotidiana * 250 ML

Lekë 450.00
Title:  
Detergjent intim.

250 ml

Lycia Detergente Intimo Delicatezza Quotidiana, formula e saj novatore, me kompleks aktiv të vajrave natyralë të ngjashëm me lëkurën, ruan ekuilibrin fiziologjik të zonës tuaj intime duke parandaluar skuqjen, kruajtjen dhe djegien.

  • Në pH fiziologjik, ai përmban Vaj Natyral të Orizit dhe është ideal për përdorim të përditshëm nga e gjithë familja.
  • Delikatesa ekstreme lejon që ajo të përdoret çdo ditë edhe nga fëmijët pa kundërindikacione.
  • Testet klinike të kryera nën mbikëqyrjen pediatrike për fëmijët nga 3 deri në 12 vjeç.
Pa sapun, parabene, SLES dhe SLS.
E testuar mikrobiologjikisht dhe dermatologjikisht,

Këshillohet përdorimi deri në 2 herë në ditë dhe shpëlarja me ujë të ngrohtë.