Lycia Detergente Intimo Protezione Lenitiva * 250 ML

Lycia Detergente Intimo Protezione Lenitiva * 250 ML

Lekë 500.00
Title:  
Detergjent intim.

250 ml

Lycia Detergente Intimo Protezione Lenitiva, formula e saj novatore, me një kompleks aktiv të vajrave natyralë të ngjashëm me lëkurën, ruan ekuilibrin fiziologjik të pjesëve tuaja intime, duke kryer gjithashtu një veprim efektiv, por delikat kundër aromës.

  • pH 3.5, përmban Vaj Natyral të Bajames dhe është ideal për lëkurën dhe mukozën e ndjeshme, madje edhe me tendencë për tharje.
  • Pa sapun, parabene, SLES dhe SLS.
  • I testuar mikrobiologjikisht dhe gjinekologjikisht.

Këshillohet përdorimi deri në 2 herë në ditë dhe shpëlarja me ujë të ngrohtë.

Shiko edhe