Lycia  Make-Up Remover Dry & Sensitive Skin *20

Lycia Make-Up Remover Dry & Sensitive Skin *20

Lekë 350.00
Title:  
Peceta për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë për pastrimin e grimit.

20 copë

Formulimi inovativ i letrave të lagura Lycia me efekt të dyfishtë, bazuar në një qumësht pastrimi delikate është i pasur me: Provitamin B5 hidratues dhe ujë qetësues Kalendula.

  • Teknologjia Bi-Fase ™, e letrave të lagura, ka një anë me mikro-relievë që lëshon qumështin pastrues duke larguar trukun, pluhurin dhe smogun dhe një anë të butë që pastron butësisht papastërtitë duke e lënë lëkurën tuaj të pastër dhe të hidratuar.
  • Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.Të aplikohet ne mengjes dhe darkë për pastrimin e fytyrës.

Shiko edhe