Lycia Make-Up Remover Normal Skin *20

Lycia Make-Up Remover Normal Skin *20

Lekë 300.00
Title:  
Peceta që heqim grimin për lëkura normale.

20 copë

Pecetat kanë një veprim të dyfishtë, pastrues dhe detergjent për lëkura normale, për fytyrë dhe sy.

  • Formulimi inovativ i letrave të lagura Lycia me efekt të dyfishtë, bazuar në një qumësht pastrimi delikate është i pasur me: Aloe vera hidratuese dhe freskuese dhe ujë trëndafili me efekt tonifikues.
  • Pëlhurë Bi-Fase e letrave të lagura, ka një anë me mikro-relievë që lëshon qumështin pastrues duke larguar trukun, pluhurin dhe smogun dhe një anë të butë që pastron butësisht papastërtitë duke e lënë lëkurën tuaj të pastër, të pastër dhe tonik.
  • Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.


Të përdoren sipas nevojes, mengjes edhe darkë për pastrimin e fytyrës.

Shiko edhe