Lycia Salviettine Struccanti con Acido Ialuronico*64

Lycia Salviettine Struccanti con Acido Ialuronico*64

Lekë 460.00
Title:  
Peceta për pastrimin e grimit për lëkura normale.

64 copë

Formula delikate me Acid Hialuronik eliminon edhe grimin e papërshkueshëm nga uji dhe papastërtitë nga fytyra, sytë dhe buzët, duke e lënë lëkurën të pastër, të hidratuar dhe me shkëlqim natyral.

  • Pecetat Lycia me Anti-Pollution Tech, aktive me origjinë natyrale, largojnë gjurmët e smogut dhe ndotjes që depozitohen në lëkurë.
  • Pëlhura ekskluzive Bi-Phase ™ ka një anë me mikro-relieve që çliron qumështin pastrues, duke hequr butësisht make-upin, pluhurin dhe smogun dhe një anë të lëmuar që largon butësisht papastërtitë, duke e lënë lëkurën tuaj të pastër dhe të tonifikuar.
  • I testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
  • Nuk kërkojnë shpëlarje.
  • Efektive edhe në grimin e papërshkueshëm nga uji.

Të përdoret për pastrimin e grimit, mëngjes edhe darkë.

Shiko edhe