Vichy Neovadiol Substitutive Complex Lip and Eye Contour Cream * 15 ML

Lekë 4,190.00
Title:  
Krem hidratues dhe anti-rrudhë për zonën e syve dhe buzëve.

15 ml

Krem hidratues për sytë dhe buzët i përshtatshëm për gratë gjatë menopauzës.

  • Është projektuar posaçërisht për konturin e syve dhe buzëve dhe i mbështetur nga 14 vite kërkime mbi ndryshimet në lëkurë për shkak të plakjes hormonale.
  • Ky produkt është i pasuruar me Proteic Gf dhe Proxylane, dhe synon të mbushë lëkurën me lagështi.
  • Është i pasuruar me gjalpë shea dhe dyll blete, kështu që shkrihet në lëkurë, duke lënë një ndjesi jo ngjitëse. Aplikuesi inovativ ftohës qetëson konturet e buzëve dhe syve.

Përfitimet kryesore

  • Ndihmon në përmirësimin e tonusit dhe definicionit të lëkurës.
  • Projektuar posaçërisht për të ndihmuar në përmirësimin e plakjes së lëkurës gjatë menopauzës.
  • I pasuruar me Proteic Gf hidratues dhe Proxylane.
  • Aplikues inovativ ftohës zbut konturet e buzëve dhe syve.
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. I testuar dermatologjikisht.


Përdorni kremin për konturin e syve dhe buzëve në mëngjes ose në mbrëmje. Përdoreni pas kremit tuaj hidratues, rreth zonave të syve dhe buzëve.

Shiko edhe