Noreva Actipur 3IN1*30 ML

Noreva Actipur 3IN1*30 ML

Lekë 2,100.00
Title:  
Krem për trajtimin e njollave, pikave të zeza dhe zonave të inflamuara.

30 ml

Krem kundër imperfeksioneve që vepron kundër njollave, pikave të zeza dhe zonave të inflamuara.

Ky krem përmban Keratozin A që vepron duke larguar pikat e zeza, rregullon prodhimin e yndyrës dhe parandalon shfaqjen e shenjave post akne.

 Kompleksi i patentuar Phytosphingosine dhe vitamina PP kanë veprim antibakterial dhe zbusin zonat e inflamuara.

  • Efekt mat.
  • Lëkura është e butë dhe e hidratuar.
  • Tolerancë e lartë.
  • Jo komedogjenik.
  • Pa phenoxyethanol, pa paraben, pa konservantë.

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë pas pastrimit të lëkurës.

Shiko edhe