Noreva Alpha KM Eye Contour Care Anti-Age*15 ML

Noreva Alpha KM Eye Contour Care Anti-Age*15 ML

Lekë 2,700.00
Title:  
Xhel-krem për zonën delikate rreth syve.

15 ml

Xhel-krem për zonën delikate rreth syve me veprim të trefishtë:

  • Zbeh rrudhat rreth syve.
  • Vepron kundër rrathëve të zinj.
  • Pakëson qeskat që krijohen poshtë syve.

Teksturë e lehtë e cila përthithet shumë shpejt nga lëkura.

  • Tolerancë e lartë.
  • I testuar dermatologjikisht.


Të aplikohet në mëngjes dhe në darkë në zonën rreth syve.

Shiko edhe