Noreva Aquareva Hydrating Energizing Eye Care*15ML

Noreva Aquareva Hydrating Energizing Eye Care*15ML

Lekë 2,500.00
Title:  
Krem për zonën e syve i cili hidraton lëkurën, zvogëlon ënjtjen e syve, zbut rrudhat dhe zbut rrathët e zinj.

15 ml

Krem hidratues për zonën e syve, i të cilit zbut dhe parandalon rrathët e zinj.

  • Kombinimi i përbërësve aktivë, si ekstrakti i pemës së mëndafshit dhe acidi hialuronik, luajnë një rol të madh në mbrojtjen e qelizave të lëkurës, duke rregulluar kështu hidratimin e epidermës.
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.


Të aplikohet 2 herë në ditë në zonën e syve me levizje rrethore.

Shiko edhe