Noreva Aquareva Rich Moisturizing Cream *40 ML

Noreva Aquareva Rich Moisturizing Cream *40 ML

Lekë 3,100.00
Title:  
Krem hidratues për lëkura të thata dhe të dehidratuara.

40 ml

Kremi hidraton thellësisht lëkurën duke ofruar rehati të menjëhershme dhe afatgjatë me konsistencën e tij jo të yndyrshme, ideale për llojet e lëkurës së thatë deri në shumë të thatë.

  • Kjo formulë përmban acid hialuronik, një agjent i fuqishëm hidratues që ruan lagështinë në lëkurë.
  • Tekstura e hollë dhe prej kadifeje, si dhe aroma ujore, ofrojnë freski dhe rehati të menjëhershme, duke e lënë lëkurën të butë dhe të hidratuar.
  • Kremi jo komedogjenik.


Të aplikohet në mengjes dhe në darkë në lëkurë të pastër.

Shiko edhe