Noreva Aquareva BB Creme Teint Claire SPF15 *40ML

Lekë 3,100.00
Title:  
Krem mbrojtës, hidratues dhe me ngjyrë.

40 ml

Krem me ngjyrë të celët është ideuar për të uniformizuar dhe për ti dhënë jetë lëkurës tuaj.

  • Noreva Aquareva BB Cream Claire është një produkt që jep hidratim dhe uniformitet të rregullt.
  • Ky make up i lehtë i dhuron një butësi të mëndafshtë dhe një pamje të freskët lëkurës.
  • Gjithashtu përmban një filtër mbrojtës spf 15 për ti dhënë akoma më shumë siguri lëkurave të ndjeshme.
  • Aplikohet në mëngjes në lëkurë të pastër.
  • 24 ore hidratim, komfort dhe rrezatim.Të aplikohet në mengjes 30 minuta para ekspozimit në diell.

Shiko edhe