Noreva Bergasol Expert Crème Fini Invisible SPF 30 * 50 ML

Noreva Bergasol Expert Crème Fini Invisible SPF 30 * 50 ML

Lekë 2,700.00
Title:  
Krem me mbrojtje mesatare, për lëkurë të yndyrshme në mikse.

50 ml

Noreva Bergasol Expert Invisible Finish Cream SPF 30+ është një krem me mbrojtje optimale ndaj rrezeve të dëmshme të diellit për lëkurë të yndyrshme në mikse.

Ai ofron një mbrojtje ekskluzive:

Ndaj rrezeve UVA/UVB dhe infrared të diellit.

  • Peptidet përbërëse, stimulojnë prodhimin e kolagjenit, Zbehin dukjen e linjave finave dhe rrudhave. Mbrojnë dhe riparojnë ADN e qelizave dhe rregullojnë prodhimin e melaninës, duke ruajtur butësinë dhe elasticitetin e lëkurës.
  • Eliksiri B17 parandalon fotoplakjen, duke mbrojtur fibrat përbërëse të lëkurës nga ekzpozimi diellor.
  • Vaji i Hurmave të Arabisë, me efekt të mëndafshtë, ushqen, zbut dhe hudraton lëkurën.

Tekstura e tij e mëdafshtë siguron përthithje të shpejtë me ndjesi jo të yndyrshme në lëkurë.

Rezistent ndaj ujit.

Jo komedogjenik.


Këshillohet përdorimi në fytyrë dhe qafë para ekspozimit në diell.

Riaplikojeni kremin gjatë ditës shpeshherë, sidomos pas notit ose aktivitetit fizik, për një mbrojtje më efikase.

Mbajeni larg fëmijëve.


Shiko edhe