Noreva Exfoliac Deep Cleansing Mask * 50ML

Noreva Exfoliac Deep Cleansing Mask * 50ML

Lekë 2,400.00
Title:  
Maskë pastruese e thellë specifike për pastrimin e thellë të lëkurave të yndyrshme.

50 ml

Maskë pastruese e thellë është specifike për pastrimin e thellë të lëkurave të yndyrshme, me tendencë për akne, falë eksfolimit të butë të BHA.

  • I pasur me agjentë zbutës, hidratues dhe kaolin, kjo maskë qetëson menjëherë zonat e inflamuara duke thithur yndyrën e tepërt pa e tharë lëkurën.
  • E pastruar në thellësi, lëkura është më e pastër, më e butë dhe mat. 
  • Ndikon pozitivisht në mbylljen e poreve.


Të aplikohet 1 ose 2 herë në javë në fytyrë të pastër dhe të thatë. Masazhojeni butësisht, lëreni 5 minuta dhe shplajeni me ujë të bollshëm. Evitoni zonën e syve.

Shiko edhe