Noreva Exfoliac Gel Nettoyant Purifiant *250 ML

Noreva Exfoliac Gel Nettoyant Purifiant *250 ML

Lekë 2,000.00
Title:  

Xhel larës për lëkura akneike.

 

250 ML

Noreva Excoliac Gel përdoret për pastrimin e fytyrës dhe trupit.
  • E formuluar për lëkurat e yndyrshme dhe me tendencë akneike.
  • Xheli heq papastertitë, pastron dhe qetëson lëkurën duke e lënë lëkurën të pastër dhe të freskët.
  • Mund të perdoret si një plotësues gjatë trajtimeve të akneve me medikamente.
  • Pa paraben, fenoksietanol, sapun.
Përdoreni xhelin në mëngjes dhe mbrëmje në lëkurë të lagur më parë.
Masazhoni butësisht fytyrën, duke shmangur zonën e syve, pastaj shpëlajeni tërësisht me ujë të pastër.

Shiko edhe