Noreva Intensive Foaming Gel *200 ML

Noreva Intensive Foaming Gel *200 ML

Lekë 2,300.00
Title:  
Xhel larës në formë shkumë për lëkurat e yndyrshme.

200 ml

Pastron lëkurën tuaj duke eleminuar të gjithë papasteritë.

  • AHA veprojnë në funksionet e qelizave të epidermës duke i pastruar.
  •  Zinc lactate rregullon prodhimin e yndyrës.
  • Respekton balancën e epidermës dhe është i përshtatshëm për lëkurat e dobësuara nga trajtimet irrituese.
  • Lëkura është e pastruar dhe e butë.
  • Pa sapun. Pa paraben.


Aplikojeni në lëkurë të lagur dhe masazhojeni lehtë duke insistuar në zonat delikate (zona T, balli, hunda, mjekra). Shplajeni me ujë të rrjedhshëm.

Shiko edhe