Noreva Psoriane Daily Shampo * 125 ML

Noreva Psoriane Daily Shampo * 125 ML

Lekë 2,500.00
Title:  
Shampo për kujdesin e përditshëm të flokëve dhe skalpit të prirur për psoriaza.

125 ml

Kjo shampo përmban një formulë me tolerancë të madhe të pasuruar me Piroctone Olamine, dhe agjentë keratolitikë, të cilat nxisin eliminimin e zbokthit.

  • Baza e saj e butë pastruese dhe agjentët e saj të kondicionimit pastrohen butësisht.
  • Lëkura e kokës qetësohet dhe flokët janë të butë.
  • Zbokthi largohet në mënyrë efektive, dendësia e pllakave gjithashtu zvogëlohet.
  • Testuar nën kontrollin dermatologjik.


Aplikoheni shampon çdo ditë në flokë të lagur dhe skalp dhe masazhojeni. Lëreni të veprojë për 10 minuta, më pas shpëlarjeni tëresisht.

Shiko edhe