Noreva Sensidiane Mixed Soothing Emulsion* 40 ML

Noreva Sensidiane Mixed Soothing Emulsion* 40 ML

Lekë 2,900.00
Title:  
Krem hidratues për lëkurat e ndjeshme.

40 ml

Noreva Sensidiane Mixed Soothing Emulsion është një krem hidratues për lëkurat e ndjeshme dhe reaktive.

  • Falë kombinimit të Neutrazen Pro dhe Enantia Chlorantha, zvogëlon ndjeshmërinë e lëkurës, rikthen funksionin e barrierës së lëkurës, ngushton poret dhe rregullon prodhimin e sebumit.
  • Tekstura e lehtë dhe mat jep një ndjesi të këndshme që nga aplikimi i parë në lëkurë.
  • Lëkura qetësohet dhe rifiton një pamje të shkëlqyer.
  • Shërben si një bazë e përsosur për make up.
  • Testuar nën kontrollin dermatologjik.


Vendoseni në mëngjes dhe / ose në mbrëmje në të gjithë fytyrën dhe qafën, pas pastrimit.

Shiko edhe