Noreva Xerodiane AP+ Baume Relipidant * 200 ML

Noreva Xerodiane AP+ Baume Relipidant * 200 ML

Lekë 3,200.00
Title:  
Balsam riparues për lëkurë të thatë me tendencë atopike.

200 ml

Noreva Xerodiane AP+ Baume Relipidant me një teksturë të mëndafshtë dhe hipoallergjike rekomandohet për të mbrojtur, ushqyer, zbutur dhe riparuar lëkurat e ndjeshme me tendencë atopike të të gjithë familjes.

Efektive falë formulës së saj të patentës së dyfishtë: 

  • PS / Vit PP;
  • Acid Hialuronik;
  • Argjend.

Ky kujdes i gjeneratës së fundit është efikas për 24 orë pas aplikimit. 

Testuar në lëkurë shumë të thatë dhe atopike të ndjeshme të prirur ndaj kruajtjes. 

Testuar nën kontrollin dermo-pediatrik.  

Pa parfum, pa paraben.

Këshillohet aplikimi 1 ose 2 herë në ditë në lëkurë të pastër dhe të thatë.

Shiko edhe