Novexpert Clear Skin Foaming Gel*150 ML

Novexpert Clear Skin Foaming Gel*150 ML

Lekë 2,220.00
Title:  
Xhel pastrues për lëkura normale-mix dhe të yndyrshme.

150 ml

Xhel pastrues për lëkura normale-mix dhe të yndyrshme.

 • Jo vetëm pastrues por edhe trajtues i akneve dhe rregullues i prodhimit të yndyrës.
 • Nuk është irritues.
 •  Ka veti purifikuese.
 • Jep efekt mat në lëkurë por pa shkaktuar tharje
 • Ka në përmbajtje agjente shkumues shumë deliakte (arre kokolis dhe sheqer).

Përmbajtje:

 • Coco-Glucoside – agjentë pastrues.
 • Copper Pca – seborregullues.
 • Ekstrakt Enantia Chlorantha.
 • Oleanolic Acid.
 • Ekstrakt Pancratium Maritimum.
 • Zinc Gluconate.
 • Zinc Lactate.
 • Zinc Pca.

Të aplikohet në lëkurë të lagur, masazhohet dhe shpëlahet. Aplikohet në mëngjes dhe në darkë.

Shiko edhe